Wycieczka autokarowa do Dziecięcego Parku Linowego "Stacyjkowo Rudy"

Dnia 15 czerwca odbyła się wycieczka dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci miały okazję uczestniczyć w przejażdżce kolejką wąskotorową. Mogły również wyszaleć się na bezpiecznych trasach w parku linowym. Pobyt zakończyliśmy obiadem w bistro Peron 2. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola :)