Spotkanie z Panem Policjantem- prelekcja na temat bezpieczeństwa

W dniu 20 czerwca przeszkolaki uczestniczyły w prelekcji na temat bezpieczeństwa, która została przeprowadzona przez dzielnicowego z Dziergowic-pana Łukasza. Dzieci miały okazje przypomnieć sobie m.in.: czym zajmuje się policjant, jakie są podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa na drodze do i z przedszkola oraz dlaczego nie można rozmawiać z nieznajomymi. Krasnoludki chętnie uczestniczyły w spotkaniu, odpowiadając na pytania zadawane przez Pana Policjanta, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami, jak również zadając własne pytania.